KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15988050
nr 1598 8050
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, kvinna vid brunn, uppklistrad duk, 52x42 cm, yttermått inklusive ram: 67x56 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:00:35
19/2 14:58:44